Informujemy, że w dniu 14.12.2020 wystąpiła awaria sieci wodociągowej w Lutolu. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców  Lutolu. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 5 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 3 godzin. Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 13.12.2020 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Żarskiej w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulicy Żarskiej, Żagańskiej oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 4 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 2 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 30.11.2020 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców tej ulicy oraz przyległych. Niewykluczone zakłócenia w innych częściach miasta. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 12 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 12 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 28.11.2020 wystąpiła bardzo poważna awaria sieci wodociągowej przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców tej ulicy oraz przyległych. Niewykluczone zakłócenia w innych częściach miasta. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 8 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 5 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.