UWAGA – KOMUNIKAT !!!


 

Informujemy, że od 26 do 31 sierpnia br. na terenie miejscowości: Gozdno, Stara Woda, Górzyn, w godzinach od 8.00 do 18.00 będą prowadzone prace związane z wymianą wodomierzy głównych i montażem nakładek do zdalnego odczytu, sukcesywnie według kolejności podanych sołectw. W związku z tym prosimy o obecność w tych godzinach w domach, wpuszczenie upoważnionych monterów na teren nieruchomości i udostępnienie pomieszczenia, w którym znajduje się wodomierz. W celu weryfikacji tożsamości osoby posiadającej legitymację prosimy o kontakt do godz. 15.00 z Biurem Obsługi Klienta przy ul. Tkackiej 4 pod numerem tel. 68 470 49 99, a po godz. 15.00 pod nr tel. 68 372 42 70.

 

Zarząd „Lubskie Wodociągi
i Kanalizacja” Sp. z o.o.

 

UWAGA – KOMUNIKAT !!!


 

Informujemy, że od 19 do 24 sierpnia br. na terenie miejscowości: Lutol, Białków, Budziechów, w godzinach od 8.00 do 18.00 będą prowadzone prace związane z wymianą wodomierzy głównych i montażem nakładek do zdalnego odczytu, sukcesywnie według kolejności podanych sołectw. W związku z tym prosimy o obecność w tych godzinach w domach, wpuszczenie upoważnionych monterów na teren nieruchomości i udostępnienie pomieszczenia, w którym znajduje się wodomierz. W celu weryfikacji tożsamości osoby posiadającej legitymację prosimy o kontakt do godz. 15.00 z Biurem Obsługi Klienta przy ul. Tkackiej 4 pod numerem tel. 68 470 49 99, a po godz. 15.00 pod nr tel. 68 372 42 70.

 

Zarząd „Lubskie Wodociągi
i Kanalizacja” Sp. z o.o.

 

.

UWAGA – KOMUNIKAT !!!


 

Informujemy, że od 12 do 17 sierpnia br. na terenie miejscowości: Dłużek, Ziębików, Chocicz, Chocimek, Mokra, Małowice, Tuchola Żarska w godzinach od 8.00 do 18.00 będą prowadzone prace związane z wymianą wodomierzy głównych i montażem nakładek do zdalnego odczytu, sukcesywnie według kolejności podanych sołectw. W związku z tym prosimy o obecność w tych godzinach w domach, wpuszczenie upoważnionych monterów na teren nieruchomości i udostępnienie pomieszczenia, w którym znajduje się wodomierz. W celu weryfikacji tożsamości osoby posiadającej legitymację prosimy o kontakt do godz. 15.00 z Biurem Obsługi Klienta przy ul. Tkackiej 4 pod numerem tel. 68 470 49 99, a po godz. 15.00 pod nr tel. 68 372 42 70.

 

Zarząd „Lubskie Wodociągi
i Kanalizacja” Sp. z o.o.

 

PODZIĘKOWANIA


 

 

Zarząd Lubskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. składa serdeczne podziękowania dla Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Żarach Pana Roberta Słowikowskiego, Dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Lubsku Pana Stanisława Puzio oraz  całej Załogi JRG w Lubsku, za  współpracę i pomoc w realizacji prowadzonego przez LWiK Sp. z o.o. projektu polegającego na rozbudowie, usprawnieniu i modernizacji monitoringu na eksploatowanych przez spółkę przepompowniach. Pomoc polegała na usunięciu konarów drzew, które znacząco zakłócały komunikację między przepompownią a centrum monitoringu w oczyszczalni ścieków. Wykwalifikowana kadra oraz profesjonalny sprzęt pozwoliły na szybkie i bezpieczne uporanie się z problemem.

 

Zarząd „Lubskie Wodociągi 
i Kanalizacja” Sp. z o.o.