!!! UWAGA – KOMUNIKAT !!!


 

Lubskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. informuje, że w dniu 05.12.2019r. służby sanitarne pobrały próbki wody do ponownej analizy. W dniu 06.12.2019r. o godz. 11.00 otrzymaliśmy wiadomość z PPiS w Żarach, iż woda jest wolna od bakterii. W związku z powyższym informujemy, że woda nadaje się do użytku. Z jednym zastrzeżeniem - przed spożyciem należy wodę zagotować. Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd „Lubskie Wodociągi
i Kanalizacja” Sp. z o.o.

 

!!! UWAGA – KOMUNIKAT !!!


 

Lubskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. zawiadamia, że obecnie jest dostarczana woda do instytucji publicznych.

Wszystkie zainteresowane podmioty są proszone o kontakt celem ich zaopatrzenia. Od godz. 15.00 do godz.20.00 tel. 790 288 959. Od godz. 7.00 do 15.00 tel. 68 470 49 99.

Jednocześnie informujemy, że dla odbiorców indywidualnych woda będzie dostarczana przez dwie mobilne beczki z wodą zdatną do picia po przegotowaniu.

Punkty poboru wody to:

• plac Vlotho

• parking przy ulicy Krakowskie Przedmieście

• przy straży pożarnej

• ul. Robotnicza przy sklepie ,,Społem,, ( początek ulicy )

• na parkingu ul. Wrocławska ( obok Biedronki )

• przy ,,Dino,, ulicy Przemysłowej

• przy ul. Botanicznej ( bloki ).

Woda będzie dostarczana sukcesywnie w godz. od 8.00 do 20.00.

Zarząd „Lubskie Wodociągi
i Kanalizacja” Sp. z o.o.

 

!!! UWAGA – KOMUNIKAT !!!


 

Informujemy, że w dniu 05.12.2019r. jakość wody w miejscowościach: Lubsko, Dłużek, Mierków, Ziębikowo, Gareja, Chełm Żarski i Budziechów uległa pogorszeniu pod względem bakteriologicznym i nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r., po. 2294) z uwagi na przekroczenie ilości bakterii. W związku z powyższym woda nadaje się wyłącznie do celów sanitarnych. Podjęto natychmiastowe działania mające na celu przywrócenie właściwej jakości wody. O wynikach ponownych badań wody na obecność bakterii poinformujemy niezwłocznie. Za utrudnienia przepraszamy

Dodatkowe informację-  Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Żarach:

http://www.edu.wsse.gorzow.pl/zary/index.php?option=com_k2&view=item&id=643:komunikat-nr-16&Itemid=688

 

Zarząd „Lubskie Wodociągi
i Kanalizacja” Sp. z o.o.

 

UWAGA – KOMUNIKAT !!!


 

Informujemy, że od 02 do 14 grudnia br. w Lubsku, ulice: Hoża, Jarzębinowa, Jaśminowa, Lisia, Al. Niepodległości, Pl. Vlotho, Działkowa, Gazowa, Jasieńska, Kazimierza Złotka, Kilińskiego, Konopnickiej, Lipowa, Lubuska, Podgórna, Szkolna, Tkacka, Urocza, Wisławy Szymborskiej, Wrocławska, Żagańska, Żarska, Mała, Młodzieżowa, Morelowa, Rajska, Robotnicza, Rolnicza, Słoneczna, Wilcza, Wiśniowa, Witosa, Staffa w godzinach od 8.00 do 18.00 będą prowadzone prace związane z wymianą wodomierzy głównych i montażem nakładek do zdalnego odczytu, sukcesywnie według kolejności podanych ulic. W związku z tym prosimy o obecność w tych godzinach w domach, wpuszczenie upoważnionych monterów na teren nieruchomości i udostępnienie pomieszczenia, w którym znajduje się wodomierz. W celu weryfikacji tożsamości osoby posiadającej legitymację prosimy o kontakt do godz. 15.00 z Biurem Obsługi Klienta przy ul. Tkackiej 4 pod numerem tel. 68 470 49 99, a po godz. 15.00 pod nr tel. 68 372 42 70. Jednocześnie prosimy o podawanie stanu wodomierza ogrodowego pod numerem tel. 68 457 77 34 .

Zarząd „Lubskie Wodociągi
i Kanalizacja” Sp. z o.o.