Informujemy, że w dniu 24.03.2021 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulicy Krakowskie Przedmieście, Poznańska, Gdańska, Warszawska oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 8 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 4 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 22.03.2021 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Wrocławskiej w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulicy Wrocławskiej oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 6 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 4 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

.

OGŁOSZENIE

 


Informujemy mieszkańców Mierkowa i Garei, że w dniu 19.03.2021 w godzinach od 10.00 do 14.00 mogą wystąpić przerwy w dostarczaniu wody w związku z koniecznością przeprowadzenia niezbędnych prac remontowo-konserwacyjnych.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 10.03.2021 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Kilińskiego w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulicy Kilińskiego oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 6 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 4 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.