.

AWARIA

 

 

Szanowni Państwo mamy w tej chwili nietypowe zdarzenie drogowo - wodociągowe. W jeden z hydrantów przy ul. Przemysłowej w Lubsku wjechał samochodem kierujący i doszło do złamania podstawy hydrantu. Policja pomaga w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - dziękujemy. Po usunięciu awarii sieć zostanie wypłukana.

 

 

 

Za utrudnienia przepraszamy

ZARZĄD LW i K SP. Z O.O.

 

.

KOMUNIKAT

 

 

Szanowni Państwo !

 

W związku z istniejącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, zwracam się do Państwa z apelem o ograniczenie wizyt w Lubskich Wodociągach i Kanalizacji do niezbędnego minimum. Prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

Biuro Obsługi Klienta tel. 68 470 49 99, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dział Miejskiej Oczyszczalni Ścieków, tel.: 68 372 19 82 e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dział Eksploatacji Wodociągów i Kanalizacji, tel.: 68 457 77 34

Pogotowie Wodociągowo Kanalizacyjne tel. 604 795 894

 

ZARZĄD LW i K SP. Z O.O.

 

.

AWARIA

 

 

Podaje się do wiadomości mieszkańcom

Lubska, że

dnia 24.02.2020r.

w związku z awarią wodociągową przy ulicy Powstańców Wielkopolskich wystąpią zakłócenia oraz brak w dostawie wody w miejscowości Lubsko.

Pracownicy LWiK Sp. z o.o. natychmiast przystąpili do jej usunięcia.

 

 

 

Za utrudnienia przepraszamy

ZARZĄD LW i K SP. Z O.O.