Informujemy, że w dniu 1.03.2021 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulicy Krakowskie Przedmieście oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 10 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 4 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 19.02.2021 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. 1 Maja  w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulic: 1 Maja  oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 5 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 3 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 11.02.2021 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Poznańskiej w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulic: Poznańskiej, Pokoju oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 6 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 10.02.2021 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Sportowej w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulic: Sportowej oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 8 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.