Informujemy, że w dniu 19.01.2021 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Pokoju w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulic: Pokoju, Poznańskiej oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 5 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 4 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 10.01.2021 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulicy Krakowskie Przedmieście oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 10 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 4 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 14.12.2020 wystąpiła awaria sieci wodociągowej w Lutolu. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców  Lutolu. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 5 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 3 godzin. Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 13.12.2020 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Żarskiej w Lubsku. W związku z tym wystąpią przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla mieszkańców ulicy Żarskiej, Żagańskiej oraz przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 4 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 2 godzin.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.