W związku z komplikacjami w trakcie usunięcia awarii powstałej przy ulicy Działkowej informujemy, że prace przedłużą się do godziny 15:00. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, prosimy o cierpliwość. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 6 godzin. Za utrudnienia przepraszamyZarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 18.09.2020 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ulicy Działkowej w Lubsku. W związku z tym mogą nastąpić przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody dla ulic: Żarskiej, Żagańskiej, Jasieńskiej, Norwida, Leopolda Staffa, Wrocławskiej, przyległych oraz miejscowości Budziechów. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 6 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 6 godzin. Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 15.09.2020 zostaną przeprowadzone prace konserwacyjno-remontowe sieci wodociągowej na ul. Warszawskiej w Lubsku. W związku z tym od godz. 10.00 mogą nastąpić przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody. Po wykonaniu tego zadania pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 4 godziny. Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.