Informujemy, że w dniu 05.08.2020 wystąpiły 2 awarie sieci wodociągowej przy ulicach: 3 Maja oraz Miłosza. W związku z tym mogą nastąpić przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 4 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 6 godzin. Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 28.07.2020 wystąpiła awaria sieci wodociągowej w miejscowości Lutol. W związku z tym mogą nastąpić przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 2 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 6 godzin. Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że w dniu 14.07.2020 wystąpiła awaria sieci wodociągowej na ul. Wiosny Ludów w Lubsku. W związku z tym mogą nastąpić przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody w obrębie tej ulicy i przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 3 godzin. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 6 godzin. Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

 

Informujemy, że w dniu 29.05.2020 wystąpiła awaria sieci wodociągowej na ul. Reymonta w Lubsku. W związku z tym mogą nastąpić przerwy i zakłócenia w dostarczaniu wody w obrębie tej ulicy i przyległych. Usunięcie awarii nastąpi w ciągu około 1 godziny. Natychmiast po jej usunięciu pracownicy Spółki LWiK przystąpią do odcinkowego płukania sieci, które – w celu przywrócenia właściwej jakości wody – potrwa około 10 godzin. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Zarząd LWiK Sp. z o.o.